مستربچ سفید 

مستربچ های سفید به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شوند. آنها می توانند خواص نوری محصولات را افزایش داده و آنها را روشن تر و مات تر نشان دهند. مستربچ سفید نوعی کامپوزیت پلیمری رنگین کننده است که از نسبت بالایی از رنگدانه دی اکسید تیتانیوم  (TiO2)اصلاح شده روتایل، رزین حامل و افزودنی های مناسب ساخته شده است.

TiO2 نسبت به دیگر رنگدانه های سفید به لحاظ دارا بودن پراکندگی نور بیشتر به دلیل ضریب شکست بالای آن همراه با درجه بالایی از شفافیت در ناحیه مرئی طیف الکترومغناطیس، منحصر به فرد بوده که این ویژگی ها منجر به ایجاد سفیدی بسیار مات و روشن در محصول نهایی می شود. 

مستربچ
مشکی

مستربچ های مشکی معمولاً حاوی غلظت بالایی از کربن سیاه در محدوده بین 15-50 % هستند که در رزین های ترموپلاستیک پراکنده شده اند.

کربن سیاه (دوده یا کربن بلک)، کربن با خلوص بیش از 98% متشکل از ذرات ریز و دارای ساختار مولکولی بی شکل (آمورف) می ‌باشد که از اکسایش جزئی یا تجزیه حرارتی گازها یا مایعات هیدروکربنی تولید می‌ شود. کربن سیاه به دلیل جذب تمام طول موج های مرئی و همچنین به خاطر ذرات بسیار ریزشان که قدرت پوشانندگی بسیار بالایی را ایجاد می کند، مهمترین رنگدانه سیاه برای تولید مستربچ بوده و برای استفاده در بسیاری از کاربردهای پلاستیکی واجد شرایط می باشد.

مستربچ رنگی

رنگ ها لبخند طبیعت هستند.

نامیرا یک شرکت مشتری محور است که در حوزه گسترده ای از مستربچ های رنگی فعالیت دارد و مجموعه مستربچ های رنگی در انواع مختلف شیدها را برای برآوردن نیازهای صنعتی مختلف تولید می نماید.

مستربچ های رنگی در کارخانه شرکت نامیرا با مواد اولیه بکر، با بالاترین غلظت رنگدانه و با استفاده از رزین های متنوع بر اساس نوع فرمولاسیون، تولید و فرآوری آن بر روی جدیدترین ماشین آلات انجام می شود که این امر منجر به محصولات با کیفیت بالا، بر اساس استانداردهای فنی رنگ آمیزی پلاستیک ها می گردد.

مستربچ
رنگی جلوه ویژه

مستربچهاي جلوه ويژه (SEM (رنگدانهها و مواد افزودني جامد يا مايع هستند كه وقتي روي محصولات پلاستيكي يا رزينی اعمال ميشوند، نوع خاصي از رنگ، بافت يا خواص را ايجاد كرده كه آنها را جذابتر ميكند.
در ناميرا انواع مختلفي از مستربچهاي جلوه ويژه موجود است كه برای محصولات پلاستيكي مختلف از جمله اسباب بازيها، تابلوهای راهنمايي و رانندگی، اسباب خانه ، قطعات خودرو و الكتريكي، محصولات ، مد تجهيزات ايمنی، مخروطها، علائم جادهای و غيره مناسب هستند.

مستربچهای افزودنی

ساختار فیزیکی و شیمیایی پلیمرها در طول فرآیند تولید و همچنین استفاده در مصارف گوناگون و قرار گرفتن در معرض گرما، اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی، رطوبت و ضربه ممکن است دستخوش تغییر شود. لذا مستربچ های افزودنی یک راهکار مفید برای جلوگیری و حفاظت پلیمرها از این تغییرات بوده و علاوه بر این، ظاهر زیباتر و کاهش هزینه های محصول را به دنبال دارد.

کامپاند ها

مواد پلیمری کاربرد بسیار گسترده‌ ای در صنایع مختلف دارند که پلیمر از نوع پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین این مواد محسوب می شود. استفاده از رنگدانه‌ های مختلف جهت افزایش دوام و مقاومت مواد پلاستیکی پلیمری را کامپاند می‌ گویند. کامپاند پلی اتیلن از جمله موادی محسوب می‌ شود که در صنایع مختلف از جمله تولید لوله‌ های آبیاری، لوله‌ های تحت فشار و فیلم‌ های دمشی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. در این مقاله سعی داریم تا کامپاند پلی اتیلن، ویژگی‌ ها و موارد کاربرد این مواد را به طور کامل توضیح دهیم بنابراین تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مستربچ پرکننده

مستربچ پرکننده (فیلر) کربنات کلسیم (CaCO3) یکی از پرکاربردترین مستربچ ها در صنعت پلاستیک است که به کاهش هزینه های تولید و بهبود برخی از خواص اقلام نهایی کمک می کند.
شرکت نامیرا با استفاده از پودر کربنات کلسیم مرغوب و با درجه خلوص بالا و افزودنی های کمک فرآیند ویژه وهمچنین با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های تولید کامپاندهای پلیمری که منجر به توزیع یکنواخت پودر کربنات کلسیم در بستر پلیمر پایه بواسطه اختلاط بسیار قوی می گردد.

ما با شما تماس میگیریم

برای ما پیام بگذارید

    [پیامی برای ما ارسال کنید"]